Здравствуйте, Гость!
28 мая, 15:55

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
05 мая, воскресенье 

06:00 Muzikos ekspresas (12+)
07:00 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
10:20 Kelionių dienoraščiai. AŽ kelionės (12+)
Patyrusių ir pradedančių keliautojų pasakojimai apie savo išvykas. Gražiausi pasaulio kampeliai, nepažintos šalys ir turistų dar neatrastos vietos. Laidų ciklas „Kelionių dienoraščiai“ įkvėps išsirinkti naują atostogų kryptį ir suteiks smagių emocijų. 
10:45 Šv. Mišių transliacija iš Išlaužo (12+)
12:15 Vyrų šešėlyje (9/3). Laidų ciklas 2023 m. (12+)
Lietuvą, kokią ją matome šiandien, kūrė ne vien tik vyrai, bet ir moterys. Informacinėje erdvėje, kurioje skelbiami pagrindiniai ir svarbiausi šalies įvykiai, dažniausiai matome vyriškus vardus ir pavardes, tačiau greta jų randame ir moteriškų vardų. Kas buvo tos moterys, kurios darė įtaką svarbiausius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų? Apie tai – laidose „Vyrų šešėlyje“. 
12:40 TV Sveikinimų koncertas (k.) (12+)
Kviečiame gražiausių švenčių proga nepamiršti skirti dėmesio savo artimiesiems, draugams ir mylimiems žmonėms. Sveikinimų koncertas – puiki vieta parodyti savo meilę ir dėkingumą, maloniai nustebinti ir šventę papuošti ypatingais linkėjimais. Asmeniškai skiriami šilti žodžiai ir muzika iš televizijos ekrano tiesiai į Jūsų namus – taps nepamirštama gimtadienio, vardadienio, sukaktuvių ar kitos ypatingos progos dovana. Draugystę, meilę ir gyvenimą švęskime kartu! 
13:10 Prie arbatos su Kęstučiu Skrebiu. Pokalbių laida (k.) (12+)
Laidoje „Prie arbatos su Kęstučiu“ jos autorius Kęstutis Skrebys nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. 
13:50 Istorijos kodas. Pažintinė laida (k.) (12+)
14:50 Neteisingumo registras. Aktualijų laida (k.) (12+)
Žurnalistai Rūta Janutienė ir Ričardas Čekutis šioje laidoje praneša pačias svarbiausias naujienas, bei kriminalinius įvykius. kurie nepasirodo daugumoje žiniasklaidos priemonių. Jie pasakoja, kas vyksta politiniuose užkulisiuose ir aštriai komentuoja. Žiūrėdami šią laidą jūs žinote, kas iš tiesų vyksta Lietuvoje. 
16:20 IQ kovos 2 prieš 2 (1/42) (12+)
IQ kovų 2 prieš 2 lyga - tai filmuojami protmūšiai, kuriuose varžosi ne visa komanda, o tik du jos nariai prieš kitos komandos du narius. Ši lyga skirta parodyti, kad protmūšiai gali būti ir be studijų, parašytų scenarijų, susikaustymų, kostiumų ar suknelių. Protmūšis gimė kaip baro viktorina, tad filmuojama ten, kur žaidžiama. 
16:45 Alfa taškas. Aktualijų laida (k.) (12+)
17:30 Iš kiemo pusės. Humoro laida (k.) (12+)
Satyros ir humoro laida, žaismingai apžvelgianti visiems rūpimus įvykius ir aktualijas. Laidos vedėjas gerai žinomas Lietuvos aktorius, režisierius, scenaristas bei visuomenės veikėjas Artūras Orlauskas. 
18:20 Valanda su kita Rūta. Pokalbių laida (k.) (12+)
19:20 Lietuvos dešimtukas. Pokalbių laida. Ved. R.Janutienė (12+)
Žurnalistai Rūta Janutienė ir Naglis Puteikis šioje laidoje praneša pačias svarbiausias naujienas ir įvykius Lietuvoje, kurie nepasirodo daugumoje žiniasklaidos priemonių. Jie pasakoja, kas vyksta politiniuose užkulisiuose ir aštriai komentuoja. Žiūrėdami šią laidą jūs žinote, kas iš tiesų vyksta Lietuvoje. 
21:00 „Robinas Hudas“ (Robin Hood). Nuotykių f. 2018 m. JAV. Vaid. T.Egerton, J.Foxx N-7 (12+)
Notingemo šerifui vis labiau spaudžiant liaudį, dviem bičiuliams – Robinui iš Lokslio miestelio ir mažajam Džonui – trūksta kantrybė. Jie nusprendžia sumažinti įsivyravusią nelygybę. Tiesa, iš pradžių Robinui reikia dar daug ko išmokti. Po alinančių mažojo Džono treniruočių Robinas tampa meistrišku lankininku ir kovotoju, kuriam neprilygsta joks karaliaus kareivis. Netrukus Notingemo apylinkėse gobtuvu apsigaubęs geradaris su būreliu pasekėjų ima apiplėšinėti į iždą traukiančius karaliaus pasiuntinius ir dalinti pagrobtus pinigus vargšams. Pamažu gimsta Robino Hudo legenda. 
22:55 „Penktasis elementas“ (The Fifth Element). Fantastinis veiksmo f. 1997 m. Prancūzija. Vaid. B.Willis, M.Jovovich N-7 (12+)
Keturi pasaulio elementai - žemė, oras, ugnis ir vanduo - kartu sudaro sąlygas atsirasti penktajam - gyvybei. Tačiau egzistuoja jėga, priešinga teigiamai gyvybės energijai. Jėga, kurią sudaro visa, kas bloga, kurios tikslas - sunaikinti gyvybę. Kas 5000 metų tarp dviejų pasaulių atsiveria praėjimas, ir blogio jėgos gali išsiveržti. Kas 5000 metų visatai reikia didvyrio, kuris sukliudytų blogio jėgoms. 2259 - aisiais tokiu herojumi pats to nenorėdamas netikėtai tampa niekuo neišsiskiriantis Niujorko taksistas Korbenas Dalasas. Košė užverda tada, kai į jo skraidantį taksi vieną gražią dieną tiesiog pro stogą įkrenta... pusnuogė mergina. Atsipeikėjusi ji ima labai keistai elgtis... 
00:55 Iš savo varpinės . Pokalbių laida (12+)
02:30 Autopilotas (5/16). Laida apie automobilius (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
02:55 Muzikos ekspresas (12+)
04:30 Programos pabaiga (12+)