Здравствуйте, Гость!
14 июня, 21:21

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
30 марта, суббота 

05:10 Muzikos ekspresas (12+)
07:00 Muzikos ekspresas (12+)
08:00 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
11:00 Sveikatos IQ. Ved. T.Kumžienė (12+)
11:25 Praeities žvalgas (5/21). Laidų ciklas. Ved. Š.Jasiukevičius (12+)
„Praeities žvalgas“ – keliautojo ir publicisto Šarūno Jasiukevičiaus, interneto platybėse žinomo kaip praeities žvalgo, neabejingo karinėms paslaptims ir istorijai, projektas. Jis aplanko įdomiausias sovietinės armijos paliestas vietas, esančias Lietuvos ir aplinkinių valstybių teritorijoje. Kadangi dauguma objektų yra sunkiai randami, jie nenuniokoti vandalų, taigi keliautojas juose randa daugybę praeitį pasakojančių artefaktų. 
11:50 1863 metų sukilimas (8). Laidų ciklas 2014 m. (12+)
Minėdami 1863 m. sukilimo 160-ąsias metines, kviečiame žiūrėti laidų ciklą apie nacionalinio išsivadavimo judėjimą prieš Rusijos imperijos valdžią jos okupuotose LDK bei Lenkijos teritorijose. LŽS Šiaulių skyrius, Nepriklausomų kūrėjų gildija, bendradarbaujant su Šiaulių „Aušros“ muziejumi, 2014 sukūrė 8 laidų ciklą apie sukilimą. 
12:20 Žvejo kelias su Ričardu. Laida (12+)
Laida apie žvejyba su žveju sportininku. Žvejosime ne tik Lietuvoje, bet ir keliausime, ne tik źiema, bet ir vasara. Laidos natūralios, prisotintos patarimais ir senolių išmintimi! Laidos vedėjas Richardas Jankevičius. 
12:45 Autopilotas. Laida apie automobilius. Ved. R.Fetingis (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
13:10 Misija ūkis (1/7). Gyvenimo būdo laida. Ved. J.Zinkevičiūtė (12+)
Laida „Misija ūkis“ – ir ūkininkams, ir miestiečiams. Turėsime išskirtinę galimybę susipažinti su sėkmingiausiais Lietuvos ūkininkais ir iš arčiau pamatyti jų gyvenimą. Išvysime ne tik ūkininkų darbo užkulisius, bet ir sužinosime, kaip jiems pavyksta suderinti darbus ir įdomiausius hobius. Vedėja - Justė Zinkevičiūtė. 
13:35 Pašnekesiai su Adu Jakubausku (k.) (12+)
14:15 „Dingęs princas“ (Le prince oublie). Komedija 2020 m. Prancūzija. Vaid. O.Sy, B.Bejo N-7 (12+)
Vienišas tėtis savo aštuonmetei dukrai Sofijai kas vakarą seka išgalvotas pasakas, vykstančias stebuklingoje „Pasakų šalies“ kino studijoje. Jose Sofija visuomet vaidina princesę, o jos tėtis įsikūnija į drąsų visus pavojus nugalintį ir princesę išgelbstintį princą. Metai bėga, Sofija pamažu auga, tačiau vakarinių pasakų ritualas nesikeičia. Kol vieną dieną mergaitė įsimyli savo klasioką ir apstulbina tėtį, pareikšdama, kad nuo šiol princo vaidmenį vaidins kitas aktorius. 
15:55 Suprasti Rusija. Analitinė laida. Ved. V.Laučius (12+)
16:20 Akimirkos taikinyje. Pokalbių laida (k.) (12+)
17:50 „Nota bene“. Aktualijų kaida (12+)
Naujas INIT TV informacinis projektas, skirtas šiandienos aktualijoms aptarti plačiau. Temų spektras itin platus. Jei vieną savaitę aptariame virtualios realybės privalummus ir keliamas grėsmes, tai kitą aiškinamės kaip iš vienos iš reakcingiausių pagal pandemijos tramdymą valstybių Lietuva vis dėlto tapo viena iš pirmųjų, atšaukusių nelogiškus ribojimus. Ciklo autorė – J. Barzdžiuvienė 
18:15 Alfa savaitės interviu (12+)
18:40 Alfa taškas. Aktualijų laida (k.) (12+)
19:05 Iš kiemo pusės. Humoro laida (k.) (12+)
Satyros ir humoro laida, žaismingai apžvelgianti visiems rūpimus įvykius ir aktualijas. Laidos vedėjas gerai žinomas Lietuvos aktorius, režisierius, scenaristas bei visuomenės veikėjas Artūras Orlauskas. 
19:30 Valanda su kita Rūta. Pokalbių laida (k.) (12+)
20:30 Neteisingumo registras. Aktualijų laida. Ved. R.Čekutis (12+)
Žurnalistai Rūta Janutienė ir Ričardas Čekutis šioje laidoje praneša pačias svarbiausias naujienas, bei kriminalinius įvykius. kurie nepasirodo daugumoje žiniasklaidos priemonių. Jie pasakoja, kas vyksta politiniuose užkulisiuose ir aštriai komentuoja. Žiūrėdami šią laidą jūs žinote, kas iš tiesų vyksta Lietuvoje. 
22:00 „Karaliaus kalba“ (King‘s Speech). Istorinė drama 2010 m. D.Britanija. Vaid. C.Firth, G.Rush N-7 (12+)
XX a. pirmoje pusėje mirus tėvui ir sosto įpėdiniui Edvardui VIII atsisakius sosto dėl nekilmingos išsituokusios moters, Jurgis VI buvo karūnuotas Anglijos karaliumi. Jo - monarcho - įvaizdžiui ir gebėjimui įkvėpti tautą, kuri Antrojo pasaulinio karo išvakarėse tikisi išgirsti įtaigius, drąsinančius ir viltį teikiančius šalies vedlio žodžius, koja kiša rimti kalbos sutrikimai. Po daugelio nesėkmingų bandymų įveikti mikčiojimą, Jurgiui VI imasi padėti logopedas Lajonelis, kuris ne tik sugrąžina monarchui karaliaus vertą iškalbą, bet ir tampa geriausiu draugu. 
00:00 „Kon-Tiki“ (Kon-Tiki). Nuotykių drama 2012 m. D.Britanija. Vaid. P.S.Hagen, A.Baasmo N-7 (12+)
Norvegų tyrinėtojas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas yra įsitikinęs, kad Polinezijos salos buvo atrastos dar iki Kolumbo. Norėdamas tai įrodyti, 1947 m. jis susirenčia plaustą, kurį pavadina Kon-Tikiu, ir leidžiasi į tiriamąją kelionę, kuri truks daugiau nei 100 dienų, per kurias Ramiajame vandenyje susidurs su daugybe pavojų. 
01:50 „Kurskas“ (Kursk). Veiksmo drama 2019 m. Prancūzija. Vaid.C.Firth, M.Schoenaerts N-7 (12+)
2000-ųjų rugpjūtį Barenco jūroje nuskendo nenuskandinamu vadintas rusų povandeninis laivas Kurskas K-141. Šios nepamirštamos tikros istorijos įkvėptas filmas pasakoja apie tai, kaip 23 laivo avariją išgyvenę jūreiviai iš paskutiniųjų kovojo dėl savo gyvybių, ir kaip desperatiškai jų artimieji krante bandė jiems padėti. 
03:45 Praeities žvalgas (5/21). Laidų ciklas (12+)
„Praeities žvalgas“ – keliautojo ir publicisto Šarūno Jasiukevičiaus, interneto platybėse žinomo kaip praeities žvalgo, neabejingo karinėms paslaptims ir istorijai, projektas. Jis aplanko įdomiausias sovietinės armijos paliestas vietas, esančias Lietuvos ir aplinkinių valstybių teritorijoje. Kadangi dauguma objektų yra sunkiai randami, jie nenuniokoti vandalų, taigi keliautojas juose randa daugybę praeitį pasakojančių artefaktų. 
04:10 Kelionių dienoraščiai. AŽ kelionės (k.) (12+)
Patyrusių ir pradedančių keliautojų pasakojimai apie savo išvykas. Gražiausi pasaulio kampeliai, nepažintos šalys ir turistų dar neatrastos vietos. Laidų ciklas „Kelionių dienoraščiai“ įkvėps išsirinkti naują atostogų kryptį ir suteiks smagių emocijų. 
04:30 Muzikos ekspresas (12+)