Здравствуйте, Гость!
23 марта, 01:37

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
03 февраля, пятница 

05:30 Programos pabaiga (12+)
07:00 Muzikos ekspresas (12+)
07:30 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
10:00 Komentaras TV. Pokalbių laida (k.) (12+)
Laidoje „Komentaras TV“ jos autorė ir vedėja žurnalistė Giedrė Gorienė nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. Laidoje „Komentaras TV“ galima sužinoti daugiau ir būti informuotam, o tai reiškia – ginkluotam. 
11:00 „Kon-Tiki“ (Kon-Tiki). Nuotykių drama 2012 m. D.Britanija. Vaid. P.S.Hagen, A.Baasmo N-7 (12+)
Norvegų tyrinėtojas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas yra įsitikinęs, kad Polinezijos salos buvo atrastos dar iki Kolumbo. Norėdamas tai įrodyti, 1947 m. jis susirenčia plaustą, kurį pavadina Kon-Tikiu, ir leidžiasi į tiriamąją kelionę, kuri truks daugiau nei 100 dienų, per kurias Ramiajame vandenyje susidurs su daugybe pavojų. 
12:55 Techninė profilaktika (12+)
13:10 „Viskas tik prasideda“ (Just Getting Started). Komedija 2017 m. JAV. Vaid. M.Freeman, T.L.Jones N-7 (12+)
Djukas Daiveris – žavingas, šelmiškas, galantiškas linksmų plaučių vyrukas, gyvenantis prašmatnioje senjorų rezidencijoje ir besirūpinantis, kad jos gyventojams (o labiausiai – žavioms damoms, kurių čia netrūksta) kiekviena diena būtų tarsi šventė. Puikų jo gyvenimą sutrikdo į rezidenciją atsikraustęs buvęs kariškis ir FTB agentas Leo – ne mažiau žavingas, šelmiškas ir galantiškas konkurentas. Kovodami dėl dar vienos naujokės – puikiosios Siuzės – dėmesio vyrukai greitai pamiršta geras manieras ir ne juokais kimba vienas kitam į gerklę. 
14:40 Paskutinė instancija. Publicistinė laida (k.) (12+)
Paslaptys, nuslėpti įvykiai, tikros istorijos ir komentarai žurnalistinių tyrimų ir publicistikos laidoje „Paskutinė instancija“. Autorė ir vedėja R. Janutienė viešina tai, ką šio pasaulio galingieji siekia žūtbūt nuslėpti. 
16:25 „Kad ir kas benutiktų“ (Whatever Works). Komedija 2009 m. JAV. Vaid. L.David, E.R.Wood N-7 (12+)
Kandžiai maloni ir beprotiškai linksmų išdaigų pilna Woody Alleno komedija! Didžiojo komiko Larry David personažas Borisas Jelnikovas - sarkastiškas, kandus ir žmonių nemėgstantis bambeklis. Suvokęs, kad vieną dieną gyvenimas neišvengiamai pasibaigs, jis nusprendžia praskaidrinti įgrisusią kasdienybę: palieka žmoną bei namus prestižinėje Niujorko vietoje. Taip, Borisas nėra malonus vyrukas. Tiesa, iki tol, kol ant savo slenksčio randa iš namų pabėgusią jauną ir naivią merginą Melodę. Įsileidęs ją į savo namus ir į savo širdį, Borisas atranda, kad šiame negailestingame pasaulyje džiaugtis verta viskuo, kas benutiktų. 
17:55 Žinios (12+)
18:10 OpTV. Pokalbių laida (k.) (12+)
19:40 Miško atspalviai (2/13). Pažintinė-pramoginė laida 2022 m. (12+)
TV laidų ciklas „Miško atspalviai“ skiriamas paprastiems gamtos mylėtojams ir profesionalams - medžiotojams, miškininkams ir visiems besidomintiems gamta. Laidos tikslas supažindinti su miškotvarka ir aplinkosauga, parodyti, kad medžiotojas nėra tik beatodairiškas vartotojas, kuris į gamtą žiūri per vartotojo prizmę. Be to bus pristatomos medžioklės ir gamtos naujienos. Miškas yra lobynas, tačiau šiuos lobius privalome ne pasiimti, bet puoselėti ir palikti ateities kartoms. Laidos autorius ir prodiuseris Saulius Novikas. 
20:05 Kęstutis kalbina. Pokalbių laida. Ved. K.Skrebys (12+)
21:00 Žinios (12+)
21:15 Komentaras TV. Pokalbių laida (12+)
Laidoje „Komentaras TV“ jos autorė ir vedėja žurnalistė Giedrė Gorienė nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. Laidoje „Komentaras TV“ galima sužinoti daugiau ir būti informuotam, o tai reiškia – ginkluotam. 
22:15 „Sibiras“ (Siberia). Trileris 2018 m. JAV. Vaid. K.Reeves N-14 (12+)
Kontrabandininkas Lukas Hilas atvyksta į Rusiją sudaryti sandorį - parduoti partiją deimantų už didelę sumą. Iš pradžių viskas vyksta pagal planą. Tačiau netikėtai brangakmeniai paslaptingai dingsta kartu su Luko partneriu ir jis sužino, kad liko skolingas labai pavojingam rusų kriminaliniam autoritetui. Vienintelė galimybė tai ištaisyti – pačiam atlikti tyrimą ir išsiaiškinti situaciją. Jis eina bendrininko pėdomis, kuris, matyt, yra Sibire. 
00:00 „Išminuotojų būrys“ (The Hurt Locker). Karinė drama 2008 m. JAV. Vaid. J.Renner N-14 (12+)
Šis daugelio pasaulio kino kritikų simpatijas užkariavęs ir net 6 Oskaro apdovanojimus susišlavęs Kathryn Bigelow filmas pasakoja apie patį pavojingiausią darbą mūšio lauke atliekančių karių gyvenimą. Išminuotojų komandai vadovaujantis seržantas Viljamas Džeimsas, nieko nepaisydamas, veržiasi į priekines mūšio linijas, rizikuodamas tiek savo, tiek jam pavaldžių karių gyvybe. Tačiau toks vado pramuštgalviškumas gąsdina nieko negalinčius pakeisti jo pavaldinius Senborną ir Eldridžą, kuriems telieka toliau stebėti, kaip jų vadas tampa vis labiau priklausomas nuo... karo, kuris jam - tarsi narkotikas. 
01:30 „Išminuotojų būrys“ (The Hurt Locker). Karinė drama 2008 m. JAV. Vaid. J.Renner N-14 (12+)
02:05 „Sniego traukinys“ (Snowpiercer). Fantastinė drama 2013 m. P.Korėja. Vaid. Ch.Evans, T.Swinton N-14 (12+)
Globalinio atšilimo eksperimentui žlugus, žemė palaidojama po storu sniego sluoksniu. Išlikę žmonės gyvena aplink planetą riedančiame traukinyje, tapusiame slėptuve ir namais. Ir čia veikia savi dėsniai. Elitas glaudžiasi traukinio priekyje, visi kiti , gale. Tačiau atstumtieji nusprendžia nuversti elitą. Ar noras valdyti neužgoš išgyvenimo instinkto žiūrėkite veiksmo juostoje „Sniego traukinys”. 
03:35 Vyrų šešėlyje (9). TV EUROPA laidų ciklas 2022 m. (12+)
04:00 Gyvenu čia (2). Laidų ciklas 2022 m. (12+)
04:10 Autopilotas. Laida apie automobilius (k.) (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
04:25 Muzikos ekspresas (12+)
04:35 Muzikos ekspresas (12+)