Здравствуйте, Гость!
20 марта, 19:03

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
04 февраля, суббота 

07:00 Muzikos ekspresas (12+)
08:00 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
11:15 Iš kiemo pusės. Humoro laida (12+)
„Iš kiemo pusės“ - satyros ir humoro laida, žaismingai apžvelgianti visiems rūpimus įvykius ir aktualijas. Laidos vedėjas gerai žinomas Lietuvos aktorius, režisierius, scenaristas bei visuomenės veikėjas Artūras Orlauskas. 
12:05 Miško atspalviai (2/13). Pažintinė-pramoginė laida 2022 m. (12+)
TV laidų ciklas „Miško atspalviai“ skiriamas paprastiems gamtos mylėtojams ir profesionalams - medžiotojams, miškininkams ir visiems besidomintiems gamta. Laidos tikslas supažindinti su miškotvarka ir aplinkosauga, parodyti, kad medžiotojas nėra tik beatodairiškas vartotojas, kuris į gamtą žiūri per vartotojo prizmę. Be to bus pristatomos medžioklės ir gamtos naujienos. Miškas yra lobynas, tačiau šiuos lobius privalome ne pasiimti, bet puoselėti ir palikti ateities kartoms. Laidos autorius ir prodiuseris Saulius Novikas. 
12:30 LDK giminės. Gruževskiai. Laidų ciklas 2021 m. (12+)
Garbinga LDK giminė Gruževskiai, trečia po Radvilų ir Sapiegų, iškilo XVII a. Šios giminės atstovai įsitvirtino Žemaitijoje. Kelmės dvarą valdė daugiau nei 350 metų. Iš lokalaus valdytojo pakilę į politinį elitą , daug nuveikė šalies švietimo, karybos srityse, puoselėjo krikščioniškas vertybes. Tačiau ar ši giminė gerai žinoma ir tinkamai pristatyta plačiajai visuomenei? 
13:00 Lietuviškai (4). Laidu ciklas 2022 m. (12+)
13:25 Žvejo kelias su Ričardu. Laida (12+)
„Žvejo kelias su Ričardu“ - laida apie žvejyba su žveju sportininku. Žvejosime ne tik Lietuvoje, 
13:50 Autopilotas. Laida apie automobilius. Ved. R.Fetingis (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
14:15 „Išgyventi virš horizonto“ (Horizon Line). Veiksmo drama 2021 m. JAV. Vaid. A.Williams, A.Dreymon N-7 (12+)
Neseniai buvę pora, Sara ir Džeksonas sulaukia bendro pakvietimo į bičiulių vestuves pasakiško grožio tropikų saloje. Paaiškėja, kad į vestuves jiems teks skristi tuo pačiu lėktuvėliu, kuriame jie bus vieninteliai keleiviai. Nuostabūs vaizdai ir artėjančios šventės nuotaika pasikeičia per kelias akimirkas. Lėktuvėlio pilotą ištinka širdies smūgis. Sarai pavyksta išlyginti lėktuvą ir jie išsigelbsti nuo pražūties. Tik ar ilgam? Pakibę virš horizonto, Sara ir Džeksonas iš paskutiniųjų kovoja dėl savo gyvybių. 
15:45 Andy Ray pokalbiai (2/9) (12+)
Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenėje glūdi nesuskaičiuojama galybė įdomių istorijų ir patirčių – jų tiek, kiek ir žmonių. Kad jų gyvenimai yra įdomus ne mažiau už pasaulinio garso žvaigždes, atskleidžia savanoriška tautiečių iniciatyva – internetinis pokalbių kanalas „Andy Ray pokalbiai” (Andy Ray Talks). Herojų toli ieškoti nereikia – jie čia, tarp mūsų, sako Andy, vienas iš kanalo autorių. 
16:50 Teisingumo registras. Ved. V.Vasiliauskas (12+)
Teisingumas kaip politikos, verslo kovų įrankis yra žurnalisto Valdo Vasiliausko tyrinėjimų objektas. Kodėl už tokius pačius nusikaltimus vienus persekioja, o kiti išvengia bet kokios atsakomybės lyg turėtų imunitetą? Tikrosios prokurorų ir specialiųjų tarnybų veiksmų priežastys ir pasekmės. Kam tai naudinga? 
18:00 Komentaras TV. Pokalbių laida (k.) (12+)
Laidoje „Komentaras TV“ jos autorė ir vedėja žurnalistė Giedrė Gorienė nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. Laidoje „Komentaras TV“ galima sužinoti daugiau ir būti informuotam, o tai reiškia – ginkluotam. 
19:00 Kęstutis kalbina. Pokalbių laida (k.) (12+)
19:45 Verslo požiūris. Pokalbių laida (12+)
Lietuva ir pasaulis verslo akimis, verslumo skatinimas, valdžios ir visuomenės požiūrio keitimas - nuomonės ir įžvalgos iš Lietuvos verslininkų ir savo srities profesionalų. 
20:10 „Svaiginanti Burgundija“ (Ce qui nous lie). Drama 2017 m. Prancūzija. Vaid. P.Marmai, A.Girardot N-7 (12+)
Žanas niekad nesutarė su savo šeima. Jis bastėsi po pasaulį ir sėkmingai nebendravo su Burgundijoje likusiais savo artimaisiais. Tačiau žinia apie sunkią tėvo ligą viską pakeičia. Žanas, nors ir pykdamas ant savęs, sugrįžta į namus. Tėvo liga – mirtina ir vilties nebėra. Kartu su seserimi Džiuljeta ir broliu Džeremiu Žanas rūpinasi nusilpusiu tėvu ir su siaubu galvoja apie tai, ką reikės daryti su šeimos ūkiu – didžiuliu vynuogynu. Trys susvetimėję žmonės negali ramia sąžine spjauti į šeimos verslą. Nenugalima senojo vynuogyno magija pamažu vėl sujungia juos ir pakužda atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus. 
22:00 „Beirutas“ (Beirut). Trileris 2018 m. JAV. Vaid. J.Hamm, R.Pike N-14 (12+)
Įtraukiantis veiksmo trileris, pasakoja apie pilietinio karo įkarštyje atsidūrusius agentus, kurių pagrindinis tikslas yra išgelbėti draugą iš priešo gniaužtų. Ar pavyks tinkamai, pasinaudoti savo derybiniais įgūdžiais ir išgelbėti gyvybę? 
23:45 „Sibiras“ (Siberia). Trileris 2018 m. JAV. Vaid. K.Reeves N-14 (12+)
Kontrabandininkas Lukas Hilas atvyksta į Rusiją sudaryti sandorį - parduoti partiją deimantų už didelę sumą. Iš pradžių viskas vyksta pagal planą. Tačiau netikėtai brangakmeniai paslaptingai dingsta kartu su Luko partneriu ir jis sužino, kad liko skolingas labai pavojingam rusų kriminaliniam autoritetui. Vienintelė galimybė tai ištaisyti – pačiam atlikti tyrimą ir išsiaiškinti situaciją. Jis eina bendrininko pėdomis, kuris, matyt, yra Sibire. 
01:30 „Išminuotojų būrys“ (The Hurt Locker). Karinė drama 2008 m. JAV. Vaid. J.Renner N-14 (12+)
Šis daugelio pasaulio kino kritikų simpatijas užkariavęs ir net 6 Oskaro apdovanojimus susišlavęs Kathryn Bigelow filmas pasakoja apie patį pavojingiausią darbą mūšio lauke atliekančių karių gyvenimą. Išminuotojų komandai vadovaujantis seržantas Viljamas Džeimsas, nieko nepaisydamas, veržiasi į priekines mūšio linijas, rizikuodamas tiek savo, tiek jam pavaldžių karių gyvybe. Tačiau toks vado pramuštgalviškumas gąsdina nieko negalinčius pakeisti jo pavaldinius Senborną ir Eldridžą, kuriems telieka toliau stebėti, kaip jų vadas tampa vis labiau priklausomas nuo... karo, kuris jam - tarsi narkotikas. 
03:10 Autopilotas. Laida apie automobilius (k.) (12+)
03:35 Vyrų šešėlyje (9). TV EUROPA laidų ciklas 2022 m. (12+)
Lietuvą, kokią ją matome šiandien, kūrė ne vien tik vyrai, bet ir moterys. Informacinėje erdvėje, kurioje skelbiami pagrindiniai ir svarbiausi šalies įvykiai, dažniausiai matome vyriškus vardus ir pavardes, tačiau greta jų randame ir moteriškų vardų. Kas buvo tos moterys, kurios darė įtaką svarbiausius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų? Apie tai – laidose „Vyrų šešėlyje“. 
04:00 Gyvenu čia (2). Laidų ciklas 2022 m. (12+)
04:25 Muzikos ekspresas (12+)